Para Birimi Seçimi

                                                             PROJE STUDYO TASARIM OFİSİ / DESIGN OFFICE

Proje Stüdyo Tasarım Ofisi 2002 yılından bugüne tekstil sektöründe projeler çerçevesinde hizmet veren bir tasarım üretim ve hizmet firmasıdır. 

Türkiye Cumhuriyetinin 100. Yıl Dönümü için Cumhuriyet Türkiye'sine olan borcumuzu ödemek üzere özgün ve anlamlı bir tasarım yaptık. Ve 31 Aralık 2023 e kadar sürecek bir proje olarak SevdikSeniBirKere.com - 100.Yıl Forması projemizi hayata geçirdik. 

Kutlu Olsun!

Gösterilen çok büyük ilgi için teşekkür ederiz. 2023 de 100. Yıl Forması olarak yapılan üretim bazı değişikliklerle 2024 de "Sonsuza Kadar" Türkiye Forması oldu.

2024 tasarımının sırtında sonsuz işareti vardır. Kolunda ise 100. yıl logosu yerine Türk Bayrağı kullanılmıştır.

Sol kolda ise Türkiye YY logosu kaldırılmıştır. Okullar ve kurumlar için yapılan özel üretimlerde okul logosu ve talep edilirse Türkiye Yüzyılı logosu eklenebilir. 

Sonsuza Kadar Cumhuriyet tasarımı ile birlikte ATA Forma adıyla sırtında ATATÜRK yazan versiyonu da satışa sunulmuştur. 

Okul ve kurumların toplu siparişleri için çok özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen arayınız.

Bilgi ve Sipariş İçin : 05327988853 ve 05546766387 den her zaman ulaşabilirsiniz.

GİY! HEDİYE ET!  ANI OLARAK SAKLA!


Sevdik Seni Bir Kere! 100.Yıl Anı Forması , Sonsuza Kadar Cumhuriyet Forması ve Ata Forma

Türkiye Cumhuriyetinin tarihi ve kimliği 100. yılında ölümsüz bir anı formasına dönüştü.

Büyük ve muhteşem bir tarih bu eşsiz tasarıma sığdırıldı. 

Formanın arka tasarımı Cumhuriyete giden yolda Türk Ulusunun sırtlandığı 12 tarihi sembolü taşır. 

Formanın ön tasarımı ise Cumhuriyet'le birlikte Türk Ulusunun göğsünü gere gere taşıdığı Cumhuriyetin sembol değerleri, Atatürk silueti, imzası, Türkiye haritasını ve mavi vatanı kaplayan dalgalanan Türk bayrağı ve daha nice sembollerle doludur.

Ön zeminde İstiklal Marşı, arka zeminde Gençliğe Hitabe, sol kolda Onuncu Yıl Nutku, sağ kolda Andımız tasarım şifrelerinden sadece bir kaçını oluşturmaktadır. 

Forma tasarımında kullanılan semboller her forma ile birlikte gönderilen şifre haritasında  detaylı olarak yazılmıştır. Bu sayede Türkiye Cumhuriyetinin kronolojik tarihini ve önemli sembollerini öğrenecek ve bu birbirinden anlamlı tasarım formaları kitap okur gibi okuyacak ve gurur duyacaksınız. 

Sonsuza kadar her ulusal gün ve gecede ailece severek giyeceğiniz ve bütün sevdiklerinize hediye edeceğiniz muhteşem bir anı formasıdır. 

Uluslararası standartlara uygun beden ölçülerinde, 2 yaştan XXL e kadar her yaşa uygun 10 farklı beden seçeneği.

Mikro kappa yağmur desen forma kumaşı, kaliteli baskı ve dikim özellikleri, Okul ve kurumlar için logo baskılı toptan üretim imkanı, Herkes giyebilsin mükemmel fiyat.

Kaçırmayın! 

Kut'lu Olsun!

#sevdiksenibirkere  #100yılforma  #ulusunforması  #türkbayrağı  #türkiyecumhuriyeti  #atatürktişörtü #cumhuriyetforması  #türkiyeyüzyılı  #23nisantişörtü  #19mayıs  #29ekim  #30ağustos  #9eylül  #10kasım #mustafakemalatatürk

Galeri
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.